Eesti English
 

Tellimisinfo

1) Valige sobiva suurusega tooted.

2) Lisage need ostukorvi.
 
3) Kui tooted on ostukorvis, siis kinnitage tellimus (esmakordsel tellimisel pole tarvis sisse logida).
 
4) Arve tuleb automaatselt e-mailile. 
 
5) Peale arve tasumist paneme kauba teele. :)
 
6) Kõik küsimused on oodatud. Võimalik tellida erinevaid suurusi.

ESINDUSPOOD PÄRNUS

Rüütli 35, 0 korrus


Novembri kuus oleme avatud:  E; K; R   10.00 - 17.00           L   10.00 - 15.00

TOODETE TELLIMINE
 
Valige välja endale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi.  Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, täitke tellimiseks vajalikud andmed ja vajutage nupule saada tellimus. Seejärel avaneb teil võimalus tasuda, kas läbi hansaneti või läbi ühispanga või siis arvega läbi mõne muu panga. Peale arve laekumist postitame teie poolt tellitud kaubad.
 Ettetellitud kauba eest tuleb tasuda ettemaks 50% koostatud arvest. Viimane osa tasutakse kauba saabumisel või hiljemalt arvel märgitud makse tähtpäevaks. Pakk postitakse peale tellimuse ja postikulu arvete tasumist! Arve saadame e-mailiga kliendile tellimise vormistamise hetkest.Kui arvel näidatud maksetähtajaks ei ole arve tasutud,tühistatakse teie esitatud tellimus.
 
Juhul ,kui tooted on laos lõppenud ning neid pole võimalik juurde saada ,tagastame teie poolt makstud raha 10 tööpäeva jooksul.
 
TARNEAEG
 
Kaup pannakse posti 2-4 tööpäeva E-R jooksul ,peale  raha laekumist esitatud arve eest meie arvelduskontole. Laos lõppenud kauba tellime juurde ja postitame mitte hiljem kui 20 tööpäeva jooksul. Üldjuhul võtab peale postitamist  Eesti piires toodete teieni jõudmine aega 1-4 tööpäeva.Trasnporti tegeva firma viivituste eest OÜ Spariks vastutust ei võta.Tarneaeg kliendini sõltub kliendi poolt valitud postitamisviisist. 
 
 
Smart Post lubab tooted tarnida 1 päeva jooksul,kuid kõik oleneb teeoludest ning neil võib esineda ka muid viivitusi!!
Palume sellega arvestada!
 
Võimalik on ka ise kaubale järgi tulla eelnevalt kokkuleppides e-maili või tel teel.
 
 
TRANSPORT
 
Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu vastavalt kaalule. Kui tellimuse kogumaksumus ületab 250 EURi, tasume transpordikulu eest piires meie. Ei kehti välismaale tellides!!! Tooted toimetab teieni suure paki puhul Eesti Posti kuller, kes võtab teiega ise ühendust, et leppida kokku täpsem paki kohaletoimetamise aeg. Väiksemad pakid saadame tasuta kas Eesti Postiga või Smart Postiga meie enda valikul.
 
 Pakke saadame Smart Postiga kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg ning  Post24 41x38x64cm kuni 25kg pakk. Suuremad pakid saadama ELS kulleriga ning postikulu tuleb tasuda otse kullerile paki kättesaamisel.
 
POST24 kaudu saadame pakke ka postkontorisse ja kulleriga koju kätte, kuid kindlasti tuleb jälgida, et pakk ei ületaks mõõte!!
 
Võimalus saata ka pakk läbi Smart Posti Soome ja Euroopasse.
Euroopasse tellides,saadetakse teile postikulu arve eraldi e-mailile ,hind on vastavalt regioonile kuhu pakki soovitakse.
 
 
Pakk postitakse peale tellimuse ja postikulu arvete tasumist!!
 
Et kaup jõuaks tõrgeteta teieni, kontrollige palun aadressi õigsust. 
 
Võimalik on kaubale ise järgi tulla eelnevalt kokkuleppides e-maili või helistades +372 56342117 
 
LEPING MAKSETÄHTAJA KASUTAMISEKS
 
Maksetähtaja kasutaja kannab kõik kulud, mis on põhjustatud tähtaegselt teostamata maksetest ning sellega seonduvate lisakulude eest. Kui makse on ettenähtud päevaks laekumata, võib OÜ Spariks saata meeldetuletuse, mille eest tellija kohustub tasuma kreeditorile 3.84 eurot. Juhul, kui peale meeldetuletuse saatmist võlasumma 10 päeva jooksul ei laeku, saadetakse maksetähtaja kasutajale teine meeldetuletus, mille eest ta kohustub kreeditorile tasuma 10 eurot. Maksega viivitamise korral on OÜ Spariks il õigus nõuda viivistasu 0,25% (null koma kakskümmend viis protsenti) nõuetekohaselt tasumata summalt kalendripäevas. Pooltevaheliste nõuete aegumistähtaeg on 10 aastat nõude sissenõutavaks muutumisest.
Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide kohaselt.